PRO-AIR Cup – Mistrzostwa Polski samotników ze wsparciem Dalmoru

Dalmor Property Managment i Pomorski Związek Żeglarski podpisali umowę w sprawie wsparcia PRO-AIR Cup – Mistrzostw Polski Samotników. Jest to kolejna firma, która zdecydowała się na pomoc w organizacji najważniejszej imprezy dla samotnych regatowców w tym sezonie.
Już za nieco ponad tydzień, od 19 do 21 lipca, rozpoczną się w Gdyni PRO-AIR Cup – Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski ORC załóg jednoosobowych. Regaty, w których pula nagród wynosić będzie 25 000 zł, zgromadziły grono sponsorów z branż morskich oraz sektora nowoczesnych technologii – PRO-AIR, Rooto System i Griffin Group Marine. W czwartek 11 lipca do tego grona dołączył Dalmor Property Managment Sp. z o.o.

– Niedawno otworzyliśmy Marinę Yacht Park w Gdyni i bardzo nam zależy, żeby stała się przyjaznym i ważnym miejscem na żeglarskiej mapie Gdyni, Pomorza, Polski – tłumaczy Aleksandra Mietlicka, prezes Dalmor Property Managment Sp. z o.o., operatora Mariny Yacht Park – Mistrzostwa Polski to impreza wysokiej rangi, jest dla nas wyzwaniem i za jej sprawą chcemy wpisać się w nowoczesny świat żeglarstwa. Liczę na owocną współpracę z Pomorskim Związkiem Żeglarskim.PRO-AIR Cup
Prezes Pomorskiego Związku Żeglarskiego Bogusław Witkowski i prezes Dalmor Property Managment Sp. z o.o. Aleksandra Mietlicka. Fot. Tadeusz Lademan
Organizatorem PRO-AIR Cup – Mistrzostw Polski Samotników jest Jachtklub Morski „Roda” Gdynia i Pomorski Związek Żeglarski, a bazą dla zawodników będzie nowo otwarta Marina Yacht Park w gdyńskim Basenie Prezydenta.

– Bardzo się cieszę, że pozyskaliśmy takiego sponsora, jak Dalmor Property Managment – mówi Bogusław Witkowski, prezes Pomorskiego Związku Żeglarskiego. – Dzięki jego wsparciu PRO-AIR Cup – Mistrzostwa Polski Samotników staną się jeszcze lepsze. A Marina Yacht Park to piękny i nowoczesny obiekt, w którym wszyscy uczestnicy na pewno będą czuli się doskonale.

Organizatorami PRO-AIR Cup – Mistrzostw Polski Samotników jest JKM „Roda” Gdynia i PoZŻ, a gospodarzem miasto Gdynia. Sponsorem tytularnym została firma PRO-AIR, a sponsorami Rooto System, Griffin Group Marine i Dalmor Property Managment. Partnerami są Marina Yacht Park i Fundacja Aktywnie i Zdrowo. Patronat nad regatami objął marszałek województwa pomorskiego Mieczysław Struk oraz Urząd Morski w Gdyni. Patronat medialny sprawują portal Żeglarski.info, Żagle, Trójmiasto.pl, Radio Gdańsk oraz Fundacja Promocji Przemysłu Okrętowego i Gospodarki Morskiej. Regaty wchodzą w skład obchodów 95-lecia Polskiego Związku Żeglarskiego.