Łukasz Trzciński i Piotr Adamowicz zwycięzcami PRO-AIR Cup

PRO-AIR Cup: jedenastu samotników rozpoczęło zmagania

W sobotę 20 lipca rozpoczęły się PRO-AIR Cup – Mistrzostwa Polski Samotników. Na starcie regat stanęło jedenastu regatowców, którzy pierwszego dnia zmierzyli się w dwóch wyścigach.

Przed nami PRO-AIR Cup – Mistrzostwa Polski Samotników

Już w piątek 19 lipca w Gdyni rozpoczną się PRO-AIR Cup – Mistrzostwa Polski Samotników. Zmagania będzie można śledzić na żywo dzięki trackingowi.

PRO-AIR Cup: kto jeszcze powalczy o mistrzostwo?

Za tydzień w Gdyni rozpoczną się PRO-AIR Cup – Mistrzostwa Polski Samotników. W środę przedstawiliśmy pierwszych pięciu uczestników, teraz czas na kolejnych.

PRO-AIR Cup – Mistrzostwa Polski samotników ze wsparciem Dalmoru

Dalmor Property Managment i Pomorski Związek Żeglarski podpisali umowę w sprawie wsparcia PRO-AIR Cup – Mistrzostw Polski Samotników. Jest to kolejna firma, która zdecydowała się na pomoc w o...

Tomasz Sawukinas: Sędzia główny ma ostateczny głos

19 lipca rozpoczną się w Gdyni PRO-AIR Cup Morskie Żeglarskie Mistrzostwa Polski w klasie ORC załóg jednoosobowych. O pracy sędziów podczas tych zawodów rozmawiamy z Tomaszem Sawukinasem, sęd...

PRO-AIR Cup: poznajcie uczestników mistrzostw

W dniach 19-21 lipca odbędą się w Gdyni PRO-AIR Cup – Mistrzostwa Polski Samotników. Przedstawiamy pierwszych pięciu uczestników tej imprezy.

PRO-AIR Cup – Mistrzostwa Polski Samotników z solidnym wsparciem

Sponsorzy z branż morskich oraz sektora nowoczesnych technologii wsparli PRO-AIR Cup – Mistrzostwa Polski Samotników, które odbędą się w Gdyni w dniach 19-21 lipca.

Joanna Pajkowska ambasadorem PRO-AIR Cup – MP Samotników

Jedna z najsłynniejszych polskich żeglarek, Joanna Pajkowska, zgodziła się zostać ambasadorem PRO-AIR Cup – Mistrzostw Polski Samotników. Regaty odbędą się w dniach 19-21 lipca.

Wystartuj w PRO-AIR Cup – mistrzostwach Polski samotników!

25 000 złotych - tyle wynosi pula nagród w PRO-AIR Cup - mistrzostwach Polski samotników. Zawody odbędą się w dniach 19-21 lipca na Zatoce Gdańskiej.